ورود کاربران >>


لیست مجموعه ها

آنلاین

سر خبر ها

 

مقصد: صورت فلکیصورت فلکی "شكارچی"، یکی از برجسته‌ترین آرایش‌های ستارگان در آسمان شب زمین است. این آرایش شامل ۹ ستاره‌ی بزرگ، هزاران سال توسط فرهنگ‌های کهن سرتاسر دنیا پرستش می‌شده است.

بناهای کهن "جیزه"، "تئوتی هوآکان"، "نابتا پلایا" و "بلک مسا" همه هم تراز با ستارگان "شكارچی" ساخته شده‌اند. آیا این تنها یک تصادف است یا ممکن است این بناها، نشانه‌هائی از وجود ارتباط بین نسل بشر و این صورت فلکی باشند؟

مطابق با افسانه‌های یونانی، "شكارچی" موجودی عظیم الجثه با توانائی‌هائی فرا انسانی بوده است. آیا ممکن است همانطور که نظریه پردازان فضانوردان باستانی می‌گویند، نام صورت فلکی "شكارچی" از یک موجود واقعی گرفته شده باشد؟ یا اینکه دلیل مهم دیگری برای پرسش این خدا و ستارگانی که بدنش را تشکیل می‌دهند، وجود دارد؟

آیا ممکن است ستارگان "شكارچی" زادگاه بشر باشند؟ آیا ممکن است این صورت فلکی، مقصد نهائی انسان باشد؟

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

زمین سرچشمه حیات

نام مجموعه : مستند های ویژه


در تاریخ زمین رازی نهفته است که چهار و نیم میلیارد سال از تکاملش می‌گذرد. اما سیاره‌ی ما چگونه تغییر یافته و چرا؟
انسان‌ها هزاران سال است که در دره‌ها، صحراها و آتش‌فشان‌های زمین به دنبال پاسخ این سؤال می‌گردند. ولی ممکن است کلید رمزگشایی از داستان خارق‌العاده‌ی زندگی زمین در جایی بسیار عجیب نهفته باشد.
در درون خود ما!
این مستند شامل 2 قسمت بوده و بر روی 2 حلقه DVD ارائه میگردد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

خانه

نام مجموعه : شگفتی‌های جهان


در قسمت "خانه" برای آگاهی از چگونگی تبدیل زمین به سیاره‌ی غنی وقابل زیست امروزی، به آمریکای جنوبی سفر خواهیم کرد.
خواهیم دید که چطور عناصر موردنیاز برای حیات، یعنی اکسیژن و آب در سطوح سنگی در کنار یکدیگر قرار گرفته و در گذر زمان، تکامل زندگی را موجب شدند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

The Savoy

نام مجموعه : مستند های ویژه


دسترسی بی‌نظیری به یکی از مشهورترین هتل­های تاریخ در یکی از آشفته‌ترین دوره‌های تاریخش به دوربین‌های ما داده شد. داستان از ۱۵ دسامبر ۲۰۰۷ شروع می‌شود. یک روز حساس که ساووی درهایش را برای اولین بار پس از ۱۱۸ سال می‌بندد. ما به دنبال مدیر اجرایی کران مک‌‌دونالد که مسئول نوسازی و بازگشایی هتل است می‌رویم. اگرچه کارها برای کران طبق برنامه پیش نمی‌روند و بودجه ۱۰۰ میلیون پوندی به زودی خرج شده و در روز مشخص شده برای بازگشایی، هتل هنوز در دست تعمیر خواهد بود. مدیر ساخت و ساز، جان فراری، تمام تلاشش را می‌کند تا ۱۰۰۰ نیروی کاری قوی را سر کار و روی برنامه نگه دارد ولی تاریخ اتمام کار ۱۲ ماه از زمان پیش‌بینی شده عقب می‌افتد.

در این بین کارکنان هتل فقط می‌توانند برای بازگشایی برنامه‌ریزی کنند. سرپیشخدمت 'شان داوران' جمع‌آوری نیرو برای تیم جدید پیش‌خدمتان هتل را آغاز می­‌کند و این در حالیست که رایان مورفی، سرآشپز، آماده‌سازی برای گشایش رستوران منحصر به‌فرد هتل را شروع می‌کند. بالاخره خبری که کران منتظرش بود می‌رسد، روزی که می‌توانند اعلام کنند هتل بازگشایی خواهد شد، ۱۰ اکتبر ۲۰۱۰. از حالا به بعد، همه به کار خود مشغولند و هر بخشی در تلاش برای تربیت و آماده‌ سازی ۶۰۰ کارمند برای روز بزرگ به سر می­‌برد. با ماندن فقط چند روز تا بازگشایی درهای هتل، پیشخدمت‌ها، آشپزها و کارکنان پذیرش تلاش می‌کنند تا انتظاراتی که از این هتل ۵ ستاره می‌رود را به خوبی برآورده کنند.
این مستند شامل 2 قسمت بوده و بر روی 2 حلقه DVD ارائه میگردد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

ابر خردکن

نام مجموعه : خردکنندگان


بچه‌های "َشرد"، همیشه هم مشغول خردکردن نیستن. گاهی اوقات کار له کردن هم انجام می‌دن.
"دیو" پادشاه له کردنه و حالا باید یک دستگاه له کننده‌ی غول‌آسا بسازه. "لی" هم که نمی‌خواد کم بیاره، مشغول ساخت هیولائی برای یک میلیاردر اهل تکزاسه که می‌تونه طی مدت یک ساعت، ۴۰ تن فلز اوراق شده رو خرد کنه.
ظاهرا در تکزاس همه چیز باید بزرگتر از حد معمول باشه. درحالی که هیولای تکزاسی "لی" به سرعت در حال پیشرفته، "دیو" با یک چالش بزرگ در طراحی برای نصب دستگاه له کننده‌ی بزرگش در "سالت لیک سیتی" در "یوتا" مواجه شده.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

The Dwyer Group

نام مجموعه : رییس نامحسوس


دینا دویر رییس The Dwyer Group به استخدام شرکت خود درمی‌آید.
این شرکت خدمات لوله‌کشی٬‌ برق‌کشی٬ شیشه‌بری و باغبانی به مشتریان خود ارایه می‌دهد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

گرفتار در شهر شكوفایی

نام مجموعه : بهشت گمشده


مدیریت یکی از شرکت‌های تلفن در حال پیشرفت در قزاقستان، برای مارک سایدنفیلد نیویورکی شانس بسیار بزرگی بود.
اما زمانی که مارک با فردی بانفوذ در می‌افتد، این شغل رویایی برای او به کابوسی تبدیل می‌شود.
این اوضاع سر و کار مارک را به زندانی سرد و غم‌انگیز در سیبری می‌اندازد و او را وادار می‌کند که پیش از حضور در دادگاه برای رویارویی با جرایم ساختگی‌اش، هزاران کیلومتر را در قطاری پر از جنایتکاران خشن طی کند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

سیاره‌ خشندر طول میلیون ها سال، انسان از موجودی ناتوان به موجودی تبدیل می شود که تمام جهان را در سیطره ی خویش می گیرد. اما کره ی زمین هر از گاهی برای او قدرت نمایی می کند، آن هم با عواقب دهشتناکی که بخش مهمی از تکامل ما را تشکیل می دهند.

۷۰۰۰۰ سال پیش، انسان ها در سرتاسر آفریقا و آسیای جنوبی پراکنده شدند، اما فاجعه ای اتفاق افتاد که ما را به مرز انقراض کشاند. آتشفشان عظیم توبا در اندونزی فورانی داشت که تریلیون ها تن خاکستر را به هوا فرستاد و جلوی خورشید را گرفت. شکار ها کم شدند و جمعیت انسان ها از بیش از یک میلیون نفر به چندهزار نفر کاهش یافت. با این حال ما از این حادثه، قدرتمندتر از قبل بیرون آمدیم.

اما کره ی زمین برنامه های بیشتری برای ما داشت. ۲۰۰۰۰ سال پیش بخش زیادی از جهان از یخ پوشانده شد و یک بار دیگر ما مجبور شدیم خودمان را با طبیعت تطبیق بدیم و برای اولین بار از لباس مناسب استفاده کنیم. به این ترتیب انسان قطعه ای از استخوان را به سوزنی تبدیل کرد که بتواند توسط آن لباس بدوزد.

در حدود ۱۰۰۰۰ سال پیش، یخ ها آب شدند. در خاورمیانه، گیاهان خوراکی و علف ها، مثل گندم، شروع به رشد کردند. انسان ها از این امکانات استفاده کردند و در مناطق خاصی مقیم شدند. گرم شدن جهان، ایجاد کشاورزی را ممکن کرد.

اما با گسترش کشاورزی و تمدن ، درگیری هم بین گروه های همسایه بالا گرفت. از استپ های مغولستان رهبری به اسم چنگیزخان برخاست. او مغول ها رو در غارتی در سرتاسر جهان رهبری کرد و میلیون ها نفر را کشت و امپراطوری از شرق دور تا اروپا ایجاد کرد.

یک دوره ی طولانی از باران و سیل و قحطی، اروپا را ضعیف کرده بود. پا به پای چنگیزخان، خونخوار وحشتناک دیگری هم در راه بود، مرگ سیاهی که جان میلیون ها نفر را گرفت. وقتی که از شدت گسترش طاعون کاسته شد، نجات یافتگان با دنیای جدیدی رو به رو شدند. دنیایی که در آن مردم کمتری بودند و زمین و غذا و کار فراوانی وجود داشت.

در این اروپای جدید، شهر ونیز از تجارت و بانکداری رونق بسیاری پیدا کرد.رنسانس در انفجاری از خلاقیت و فرهنگ و تجارت اتفاق افتاد. تلاش برای پیدا کردن راه های جدید، ثروتمندان اروپایی را تشویق به سفر و تجربه کرد...و به این ترتیب دنیای جدید کشف شد.

امروز با تمام پیشرفت های تکنولوژیکی، ما هنوز هم به اندازه ی قبل در مقابل قدرت بی کران این سیاره ناتوانیم. تسونامی، زلزله، آتشفشان، تغییرات آب و هوایی، همه ی این ها یادآور این هستند که زندگی ما چه حقیر و متزلزل است.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

قسمت ۸

نام مجموعه : تیم سوانح


زندگی یک دانش آموز فرانسوی بعد از آنکه در مرکز لندن بهش چاقو میزنند در خطره، خطر امکان ایست قلبی، دکترها باید سریع شدت جراحت‌های داخلی‌ را تشخیص بدهند.
رئیس یک سالن اسنوکر بعد از آنکه با سر از پشت بام میفته بیهوش میشه، دکترها باید بفهمند اگه این مرد جراحت مغزی خطرناکی داره. مردی بعد از اینکه اتومبیلی به او اصابت میکنه بیهوش میشه، اما در ظاهر جراحتی نداره، دکترها نمی‌تونند دلیل هشیار نبودن این مرد رو بفهمند.
موتور سیکلتی به یک زن ۳۴ ساله‌ای اصابت میکنه، دکترها اول درد این زن رو کنترل میکنند بعد به سرعت شدت جراحت او را شناسایی میکنند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

من تو استخرم

نام مجموعه : این خانه چند؟


فصل دوم مهیج ترین شوی تلویزیونی آمریکا که درباره خرید و فروش املاک است, با اتفاقات جالبی شروع می شود.
وقتی که فردریک خانه ١٧ میلیون دلاری تریبکایی  را می گیرد, رایان  با پریدن درون استخر روز نمایش عمومی او را خراب می کند. در همین حین, لوییس دی اورتیز که یک واسطه جدید معاملات ملکی است و خیلی هم به کارش علاقمند است,  سعی می کند که  یک خانه که مشخصاتش  برای فروش به آژانس های معاملات ملکی اعلام نشده است را برای مشتریش پیدا کند.
بعد از اینکه رایان خودش را با حوله خشک می کند, تصمیم می گیرد با یک استراتژی جدید  خانه ای را که مدت هاست برای فروش گذاشته شده است مورد توجه  مشتریان قرار دهد, این استراتژی جدید یعنی افزایش قیمت این خانه!!

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 267 268 269

دریافت لیست مستندها

خبرنامه

نماد اعتماد

دانلود مستندها

سفارش تلفنی

لیست کامل مستندها

عضویت در خبرنامه

سیستم پشتیبانی

تولبار اختصاصی ما

تضمین کیفیت

آنلاین

جعبه گفتگو

سیستم RSS

کلمات کلیدی- key words

Powered By Persian E107 BY Iranscripts.Com Sponsor : MehrHost.Com