ورود کاربران >>


لیست مجموعه ها

سر خبر ها

 

آشیانهٔ شماره ۱۸

نام مجموعه : پرونده های مرموز


وقتی یک بشقاب پرنده سقوط می‌­کند چه اتفاقی می­‌افتد؟
بعضی از متخصصین ادعا می­‌کنند که لاشه بشقاب پرنده و حتی خلبان­های آن به تسهیلاتی فوق سری در پایگاه نیروی هوایی رایت پاترسون دیتون اوهایو به نام آشیانه ۱۸ منتقل می­‌شوند.
مدارک دولتی که حالا دیگر محرمانه نیستند اثبات می‌­کنند که "دیسك" ماجرای معروف روزول و قطعاتی از سقوط­‌های اسرارآمیز دیگر به رایت پاترسون منتقل شده­‌اند و بشقاب پرنده شناسان بر این باورند که آنها را در آشیانه ۱۸ اسرارآمیز نگه می­‌دارند.
برنامه "پرونده‌­های مرموز" به سراغ ماجراهایی می­‌رود که مقامات دولتی، محققین بشقاب پرنده­‌ها و کارکنان سابق این پایگاه هوایی درگیرش بوده‌­اند و بعضی از آنها برای اولین بار ماجراهای آشیانه ۱۸ را در تلویزیون بازگو می‌کنند.
آنها داستانهایی مرتبط با بقایای بشقاب­ پرنده‌­ها، اجساد بیگانگان، سردخانه‌­های بزرگ و شبکه‌های زیرزمینی عظیمی را تعریف می‌­کنند که ممکن است اسرار بشقاب پرنده‌­ها در آنها نهفته باشد.
آیا توطئه‌­ای برای مخفی کردن مدارک بشقاب پرنده‌­ها از مقامات عالی‌­رتبه دولت ایالات متحده وجود دارد یا این تنها یک شایعه است؟
ممکن است پاسخ این سوال در چیزی باشد که در آشیانه ۱۸ پنهان شده.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

Popeyes

نام مجموعه : رییس نامحسوس


در این مجموعه مدیران اصلی شرکت‌های بزرگ به عنوان یک کارمند در شرکت خود استخدام می‌شوند و بدون افشای هویت اصلی خودشان مانند کارمندان دیگه شروع به کار می‌کنند.
در این بین با ایرادات و مشکلات کارمندان آشنا می‌شوند. کارمندانی را می‌بینند که با وجود مشکلات شخصی فراوان با جان و دل برای شرکتشان کار می‌کنند و یا افرادی که به علت عدم آموزش کافی به شرکت ضررهای زیادی وارد می‌کنند.

اما تصمیم آنها در انتها چه خواهد بود زمانی که هویت اصلی خودشان را آشکار می‌کنند؟

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

صبحانه

نام مجموعه : عشق فست فود


صبحانه مهمترین وعده غذایی در روزه، اما می‌تونه خیلی عجله‌ای باشه.
یک چیز خوب اینه که تعدادی فست‌فودهای زنجیره‌ای هست که به طور ویژه برای مردم صبحانه تهیه می‌کنن. دانکین دوناتس به عنوان اولین رستوران برای صبحانه شناخته شده، و هر روز صبح با قهوه خوش طعمش و تنوع گسترده دوناتهاش به مدت شصت ساله که مردم رو سیر می‌کنه.
سبک فست‌فود ماشین روی سونیک، صبحانه رو به مرحله دیگه‌ای آورده تا با چند گزینه صبحانه بوریتو، اشتهای صبح رو برانگیزه و سینابن هدف خود رو برای درست کردن بهترین رول دارچین، به یک پدیده صبحانه جهانی پایه ریزی کرده است. روزتون رو با شکم خالی شروع نکنین.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

آتش، ذغال‌سنگ و نفتانسان اولیه از مالیدن یک تکه چوب آتش را پیدا کرد. به این ترتیب ما یاد گرفتیم که غذا را بپزیم و انرژی آن را حفظ کنیم. با کم کردن مصرف انرژی در شکم هایمان، مغز ما امکان رشد یافت و ما را تبدیل به باهوش ترین موجود روی کره ی زمین کرد.
مسلح به آتش، ما شروع به گرم کردن سنگ های معدنی کردیم تا با آن ها لوازم قوی تری را بسازیم که به ما امکان جنگیدن در مبارزات و ساختن تمدن ها را می دادند. اما سوزاندن چوب، طبیعت را نابود می کرد و به همین دلیل انسان به دنبال منبع جدیدی از انرژی رفت. شهرها با روغن نهنگ روشن شدند.

چند نفر در تگزا س منبعی از نفت خام را کشف کردند، کشفی که کشورشان را ثروتمند کرد و به آن امکان ایجاد صنعت اتومبیل رانی را داد. اما با شروع جنگ، انسان قدرت جدید و خطرناکی را پیدا کرد، قدرتی که در نهایت به ایجاد بمب اتم انجامید.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

خون‌بها در نیکاراگوئه

نام مجموعه : بهشت گمشده


منلی گاردوچی کانادایی و همسرش، زندگی لذت بخشی رو در جنگل های نیکاراگوئه داشتن تا این‌که ناگهان منلی توسط گروه‌های شورشی گروگان گرفته می‌شه و مبلغ دو میلیون دلار برای برگردوندنش درخواست می‌شه.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

کشتی‌ شکستگان

نام مجموعه : مرگ دور است


خانواده سیلوروود در قسمت آخر یک سفر دریایی دو ساله، در ۳۰۰ کیلومتری غرب بورا بورا در اقیانوس آرام جنوبی به آب‌ وهوایی طوفانی برمی‌خورند.
این حادثه، مشکل بزرگی نیست، تا زمانی که یک پایه دکل شکسته و تپه دریایی سنگی شناور در آب ماجراجویی آن‌ها را به حادثه‌‌ای بالقوه مرگبار تبدیل می‌کند. وقتی دکل می‌شکند روی جان، پدر خانواده، می‌افتد و باعث آسیب‌ دیدگی شدید پای او می‌شود.
حالا بن، پسر نوجوان خانواده باید نقش یک مرد را باز کند و به نجات خانواده‌‌اش کمک کند.
او خانواده را از قایق در حال غرق شدن بیرون می‌برد.
اما آیا هنگامی‌ که آن‌‌ها شب را روی یک تپه دریایی در وسط اقیانوس سپری می‌کنند، تیم نجات قبل از مردن پدر بن به خاطر فقدان خون کافی به آن‌‌ها می‌رسد؟

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

صدر نشینان لیست فروش

نام مجموعه : این خانه چند؟


بعد از اینکه لوییس نتوانست یک ساختمان را یکجا بفروشد دوباره به فروش آپارتمان می پردازد. ولی این بدین معنی نیست که کارها دوباره آسان خواهد شد.
یکی از مشتریانش از او می خواهد که آپارتمانش را با سرعت هرچه تمامتر به فروش برساند ولی لوییس اول باید به پسر 3 ساله او یاد بدهد که در روز نمایش عمومی خانه چگونه رفتار کند.
بعد از اینکه پت متوجه ماجرای موزیک ویدیو می شود رایان به سعی و تلاش می افتد تا مشتریش را آرام کند. فردریک هم به این دلیل که توانسته خانه شماره 46 در لیسپنارد را به سرعت بفروشد، مسوول فروش خانه مجاور آن می شود.
فقط زمان است که مشخص می کند جایی که لوییس نتوانسته موفق شود آیا فردریک می تواند سربلند بیرون آید.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

از پشت سنگر

نام مجموعه : ماشه و مهارت (فصل 3)


تیم آبی پس از روبرو شدن با اولین حذف یکی از اعضایش، به شرایط مسابقه بازمی‌گردد.
در چالش تیمی، یک گروه نمی‌تواند عملکرد موفقی با سلاحی افسانه‌ای داشته باشد.
و پس از آن، دو شرکت کننده طی رقابتی سخت با یک نارنجک انداز، رودرروی هم قرار می‌گیرند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

خرد کن تحت فشار

نام مجموعه : خردکنندگان


زمانی که بریلو فلامینگوهاش رو به مهاجرت زود هنگام می‌فرسته، لی سیگ کارچاق­کن و نصاب فنی، آگویی هنری، هم دارن می‌رن به سمت جنوب.
اون‌ها در راه منچستر جورجیا هستند تا به دنبال مشکل و راهی برای برطرف کردنش، بگردن.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

در اعماق دریاها

نام مجموعه : پرونده های مرموز


برنامه "بشقاب پرنده‌های اعماق دریا: ساعت صفر" از شبکه تاریخ، اعماق اسرار رو به رشد یوسوها –اشیاء ناشناخته غوطه‌ور در آب- را می‌کاود.
بشقاب پرنده‌هایی که بارها مشاهده شده به داخل اقیانوس‌های زمین رفت و آمد می‌کنند. این برنامه به سراغ فرودی در کانال سانتا کاتالینا در نزدیک لوس‌آنجلس می‌رود تا شواهدی از یک رویداد مرتبط با یوسو در سال ۱۹۹۲ را بیابد.
گزارشی با جزییات کامل از یو‌اس‌اس اف‌دی‌آر جذب کننده بشقاب پرنده‌ها و یوسوها از اوایل دهه ۵۰ تا زمان خاتمه ماموریتش در دهه ۷۰ با حداقل ۸ مورد مشاهده.
پرونده معروف حلقه‌های کشتزاری آبی در تولی استرالیا و در کنار آنها چندین مورد جدید و حیرت‌انگیز از پرونده‌های یوسو در ایالات متحده و اقصی نقاط جهان مورد اکتشاف قرار می‌گیرند و مصاحبه‌هایی با خدمه باسابقه یواس‌اس اف‌دی‌آر چت گروسینسکی و هری جوردن، محقق حوزه یو‌سو دکتر استفن گریر و متخصص استرالیایی بشقاب پرنده‌ها بیل چاکر.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 270 271 272

دریافت لیست مستندها

خبرنامه

نماد اعتماد

دانلود مستندها

سفارش تلفنی

لیست کامل مستندها

عضویت در خبرنامه

سیستم پشتیبانی

تولبار اختصاصی ما

تضمین کیفیت

سیستم RSS

کلمات کلیدی- key words

Powered By Persian E107 BY Iranscripts.Com Sponsor : MehrHost.Com